Álláslehetőség

Okosotthon szakértő - Legyen a hobbyd a munkád!

Ez lesz a feladatod:

  • termék leírások készítése magyar és angol nyelven
  • használati utasítások készítése
  • blogolás, vlogolás
  • tanácsadás az ügyfeleknek és a viszonteladóknak
  • garanciális termékek bevizsgálása
  • telepítési ajánlatok készítése

Ezt várjuk el tőled:

  • okosotthon termékek ismeretet
  • műszaki tapasztalatot
  • hatékony, önálló munkavégzést
  • műszaki angol nyelvtudást
  • segítőkészséget

Ennek örülnénk:

  • felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • villamosmérnők, informatikus vagy villanyszerelő végzettség
  • UNAS webshop motor ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk ezért:

  • kedvezményes vásárlást
  • nyitottságot az ötleteidre
  • könnyen megközelíthető Újbudai munkahelyet
  • home office lehetőséget
  • céges laptopot (Mac vagy Windows) vagy asztali gépet
  • elvihető céges autót
  • versenyképes bejelentett jövedelemet
  • teljesítmény- és éves bónuszt

Jelentkezni az űrlap kitöltésével tudsz!

Név
Telefonszám
Email cím
Bemutatkozás
Nettó bérigény
Fényképes önéletrajz csatolása
GDPR
Hozzájárulok az adataim kezeléséhez és elfogadom az Adatkezelési tájékoztatót.
argep.hu olcsobbat.hu A kényelmes és biztonságos online fizetést a Barion Payment Zrt. biztosítja, MNB engedély száma: H-EN-I-1064/2013. Bankkártya adatai áruházunkhoz nem jutnak el. stripe_com